Google maps
Skatīt Google Maps
Adrese
Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Mājas lapa
www.marupe.lv
Tel. numurs
26523177
Aktētās kapavietas
Aktētās kapavietas

Salas kapsētā atdusas Eduards Pāvuls un viņa ģimene. Eduards Pāvuls bija latviešu teātra un kino aktieris.

Eduards Pāvuls piedzima 1929. gada 7. jūlijā, Kārļa Pāvula un viņa sievas Annas ģimenē. Vecāki iepazinās Pirmā pasaules kara laikā. Eduards bērnību pavadīja Jūrmalā. 1949. gadā pabeidza teātra studiju J. Raiņa akadēmiskajā dailes teātrī. Kopš 1949. gada līdz 1984. gadam Eduards Pāvuls spēlēja J. Raiņa akadēmiskā dailes teātra izrādēs. 1953. gadā pēc Viljama Šekspīra traģēdijas tika iestudēta izrāde "Romeo un Džuljeta", kurā Pāvuls ieguva savu pirmo galveno lomu - Romeo. 1957. gadā Eduards Pāvuls debitēja kino, pirmā mākslas filma ar viņa piedalīšanos ir filma "Pēc vētras". Šajā paša gadā Pāvuls iegūst galveno lomu mākslas filmā "Zvejnieka dēls". Pavisam nospēlēja ap piecdesmit lomām teātrī un virāk nekā sešdesmit kino.

Režisors Varis Brasla 1996. gadā uzņēma dokumentālo filmu "Kā tev klājas, Eidi?", kas tika veltīta Eduarda Pāvula mākslinieciskajai darbībai.

Grave

Kapsētā apbedīto skaits: 

1950


Informācija pieejama pateicoties:

Babītes novada domei

CEMETY rūpējas par Jūsu personas datu aizsardzību un ievēro Jūsu privātumu. Lasīt vairāk Mūsu privātuma politikā ir izklāstīti pamati, uz kuriem balstoties, mēs apstrādāsim visus par Jums iegūtos vai Jūsu sniegtos personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet privātuma politiku, lai izprastu mūsu viedokli un rīcību attiecībā uz Jūsu personas datiem un to apstrādi. Vispārīga datu aizsardzības regula, kā arī citu piemērojamo privātuma un datu apstrādes noteikumu izpratnē, datu pārzinis ir SIA “CEMETY”, reģistrācijas Nr. 40103618951, juridiskā adrese Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu nov., Latvija, LV-2133. Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, Jūs varat sazināties ar mums, rakstot uz info@cemety.lv, ka arī uz mūsu adresi.