Mihails Korņeckis

Dzimšanas datums: 15.03.1926, Miršanas datums: 10.09.2005

Arī pieminēts kā:

  • Михаил Корнецкий

Profesija un/vai nodarbošanās:

2. Pasaules kara dalībnieks, Gleznotājs, Pedagogs, skolotājs

Kapsēta Jaunciema Rīgas kapi Skatīt Google Maps
Skatīt Waze
Sektors
Rinda
Vieta 1193
Star
Document icon

Svarīgi datumi

  • Dzimšanas datums: 15.03.1926
  • Miršanas datums: 10.09.2005
Pieteikt datu papildināšanu

Detalizēta informācija

Dzimis Maskavā komunistu čekistu Venīlijas Liepas un Vasilija Korņecka ģimenē. Miris Rīgā.

Pamatskolu beidzis Ļeņingradā. 2.pasaules kara laikā 17 gadu vecumā iesaukts armijā, dienēja Minskā, apbalvots ar medaļu " Par uzvaru pār Vāciju".1950.gadā pēc demobilizācijas atbrauca dzīvot uz Latviju, kur māte juriste bija nosūtīta darbā par prokurori. M.Korņeckis Rīgā pabeidza vakarskolas 10. klasi.

Studējis  Latvijas Mākslas akadēmijā, pabeidza ar izcilību -diplomdarbs pie J.Tilberga ir grupas portrets "A.Makarenko ar saviem kolonijas audzēkņiem". 1961.gadā uzņemts Mākslinieku savienībā. Sociālistiskā reālisma darbu autors, labs portretists, gleznoja žanra kompozīcijas: "Nu, meitenes",1959, "Kolhozu laukiem"1962, "Sarkangvardi"1963, "Brigadieri"1965.  LPSR Nopelniem bagātā mākslas darbinieka nosaukums 1963.gadā. Saņēma pasūtījumus no dažādām Padomju Savienības vietām, darbus reproducēja Vissavienības žurnālos. No 1960.g. mācībspēks Latvijas Mākslas akadēmijā - izcils zīmēšanas pedagogs. Ilggadējs Mākslas akadēmijas Sagatavošanas kursu vadītājs.

Bija precējies ar kamerdziedātāju, mecosoprānu Ēriku Tipaini (dz. 1923.g. Baltkrievijā Gelženovas ciemā, mir. 2022.g.) 

Pieejamie pakalpojumi:

Apbedījuma vietu uzkopšana un uzturēšana

Piedāvājam veikt apbedījuma vietas ģenerālās uzkopšanas un regulārās uzturēšanas pakalpojumus attālināti visās kapsētās Latvijā.
Mūsu specialisti profesionāli veiks situācijas novētējumu, uzklausīs Jūsu vēlmes un sastādīs veicamo darba tāmi. Darba rezultāti tiks fiksēti ar FOTO atskaiti (fotogrāfija pirms apbedījuma sakopšanas un fotogrāfija pēc apbedījuma sakopšanas), kuras tiks nosūtītas Jums uz norādīto e-pasta adresi, lai varētu pārliecināties par veikto darba kvalitāti.
Pakalpojuma maksa ir saistīta ar apbedījuma (kapsētas) atrašanās vietu, izmēru un veicamajiem darbiem.

Apbedījuma vietas labiekārtošana

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt kapu pieminekļus, apmalītes vai kopējo apbedījuma vietas ansambli attālināti jebkurā kapsētā visā Latvijā. Pieminekļi un apmalītes tiek izgatavotas no augstvērtīga granīta, laukakmens vai marmora - ar gravējumiem, portretiem vai bronzas burtiem un dažādiem citiem aksesuāriem.
Piedāvājam arī visu veidu rekonstrukcijas un renovācijas darbus apbedījuma vietās.
Pakalpojuma maksa ir saistīta ar apbedījuma (kapsētas) atrašanās vietu, izmēru un vēlamajiem darbiem.

Apbedījuma vietas piederumi, aprīkojums, aksesuāri

Piedāvājam apbedījuma vietas piederumus, aprīkojumu un aksesuārus — soliņus, sētiņas, kapu svečturus, granīta vāzes, bronzas izstrādājumus, burtus un citus metāla aksesuārus.
Jūs varat veikt pasūtījumu arī attālināti - mēs atradīsim vislabāko risinājumu, un parupēsimies par piegādi vai uzstādīšanu.

Apbedījuma vietas novērtēšana

Mūsu speciālists apmeklēs apbedījuma vietu un profesionāli novērtēs tās tehnisko un vizuālo vispārējo stāvokli: uzstādītā aprīkojuma -  pieminekļu, apmalīšu, sētiņu kopējo vizuālo un tehnisko stāvokli, kā arī reljefa un floras īpatnības konkrētajā kapavietā.
Sagatavosim detalizētu aprakstu ar ieteikumiem apbedījuma vietas uzlabošanai, kā arī iespējamajām izmaksām. Pēc tam atbilstoši Jūsu vēlmēm varam veikt apbedījuma sakopšanu, renovāciju vai cita veida uzlabošanu.
Pakalpojuma maksa ir atkarīga no apbedījuma (kapsētas) atrašanās vietas.

Apbedījuma vietas 3D dizaina izstrāde un projekts

Piedāvājam veikt kapavietas kompleksa 3D projekta dizaina izstrādi un/vai modelēšanu.
3D projekts sniedz iespēju ar maksimālu precizitāti prognozēt tādu rezultātu, kādu vēlaties realizēt. Kopējā apbedījuma vietas ansamblī var precīzi attēlot priekšmetu un materiālu proporcijas, krāsu izvēli. Individuāla dizaina izstrāde no idejas līdz izgatavotam projektam kapos.

CEMETY rūpējas par Jūsu personas datu aizsardzību un ievēro Jūsu privātumu. Lasīt vairāk Mūsu privātuma politikā ir izklāstīti pamati, uz kuriem balstoties, mēs apstrādāsim visus par Jums iegūtos vai Jūsu sniegtos personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet privātuma politiku, lai izprastu mūsu viedokli un rīcību attiecībā uz Jūsu personas datiem un to apstrādi. Vispārīga datu aizsardzības regula, kā arī citu piemērojamo privātuma un datu apstrādes noteikumu izpratnē, datu pārzinis ir SIA “CEMETY”, reģistrācijas Nr. 40103618951, juridiskā adrese Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu nov., Latvija, LV-2133. Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, Jūs varat sazināties ar mums, rakstot uz info@cemety.lv, ka arī uz mūsu adresi.