Mihails Korņeckis

Dzimšanas datums: 15.03.1926 Miršanas datums: 10.09.2005

Arī pieminēts kā:

  • Михаил Корнецкий

Profesija un/vai nodarbošanās:

2. Pasaules kara dalībnieks, Gleznotājs, Pedagogs, skolotājs

Kapsēta Jaunciema Rīgas kapi Skatīt Google Maps
Skatīt Waze
Sektors
Rinda
Vieta 1193
Star
Document icon

Nav fotogrāfijas

Empty image

Nav fotogrāfijas

Empty image

Detalizēta informācija

Dzimis Maskavā komunistu čekistu Venīlijas Liepas un Vasilija Korņecka ģimenē. Miris Rīgā.

Pamatskolu beidzis Ļeņingradā. 2.pasaules kara laikā 17 gadu vecumā iesaukts armijā, dienēja Minskā, apbalvots ar medaļu " Par uzvaru pār Vāciju".1950.gadā pēc demobilizācijas atbrauca dzīvot uz Latviju, kur māte juriste bija nosūtīta darbā par prokurori. M.Korņeckis Rīgā pabeidza vakarskolas 10. klasi.

Studējis  Latvijas Mākslas akadēmijā, pabeidza ar izcilību -diplomdarbs pie J.Tilberga ir grupas portrets "A.Makarenko ar saviem kolonijas audzēkņiem". 1961.gadā uzņemts Mākslinieku savienībā. Sociālistiskā reālisma darbu autors, labs portretists, gleznoja žanra kompozīcijas: "Nu, meitenes",1959, "Kolhozu laukiem"1962, "Sarkangvardi"1963, "Brigadieri"1965.  LPSR Nopelniem bagātā mākslas darbinieka nosaukums 1963.gadā. Saņēma pasūtījumus no dažādām Padomju Savienības vietām, darbus reproducēja Vissavienības žurnālos. No 1960.g. mācībspēks Latvijas Mākslas akadēmijā - izcils zīmēšanas pedagogs. Ilggadējs Mākslas akadēmijas Sagatavošanas kursu vadītājs.

Bija precējies ar kamerdziedātāju, mecosoprānu Ēriku Tipaini (dz. 1923.g. Baltkrievijā Gelženovas ciemā, mir. 2022.g.) 

Pieejamie pakalpojumi:

Apbedījuma vietu kopšana

Piedāvājam veikt regulāru apbedījuma vietas sakopšanu Jūsu mīļajiem. Darba rezultātu fiksēsim fotogrāfijās (fotogrāfija pirms apbedījuma sakopšanas un fotogrāfija pēc apbedījuma sakopšanas), un fotogrāfijas nosūtīsim uz Jūsu e-pastu, lai Jūs vizuāli varētu pārliecināties par veikto darbu kvalitāti. Pakalpojuma maksa ir saistīta ar apbedījuma (kapsētas) atrašanās vietu, izmēru.

Kapa pieminekļi un apmalītes

Piedāvājam uzstādīt vai nomainīt apbedījuma vietas pieminekli, kā arī kapa vietu apmalītes. Pieminekļi un apmalītes tiek izgatavotas no granīta, pēc izgatavošansa nodrošinām arī uzstādīšanu. Piedāvājam arī pieminekļu ansambļa izveidošanu apbedījuma vietā.

Apbedījuma vietas novērtēšana

Mūsu speciālists apmeklēs apbedījuma vietu un novērtēs tās vispārējo stāvokli: pieminekļus, apmalītes, sētiņas, kopējo vizuālo stāvokli u.c.. Sagatavosim detalizētu aprakstu ar ieteikumiem apbedījuma vietas uzlabošanai, kā arī iespējamajām izmaksām. Pēc tam atbilstoši Jūsu vēlmēm varam veikt apbedījuma sakopšanu un uzlabošanu. Pakalpojuma maksa ir atkarīga no apbedījuma (kapsētas) atrašanās vietas.

CEMETY rūpējas par Jūsu personas datu aizsardzību un ievēro Jūsu privātumu. Lasīt vairāk Mūsu privātuma politikā ir izklāstīti pamati, uz kuriem balstoties, mēs apstrādāsim visus par Jums iegūtos vai Jūsu sniegtos personas datus. Lūdzu, rūpīgi izlasiet privātuma politiku, lai izprastu mūsu viedokli un rīcību attiecībā uz Jūsu personas datiem un to apstrādi. Vispārīga datu aizsardzības regula, kā arī citu piemērojamo privātuma un datu apstrādes noteikumu izpratnē, datu pārzinis ir SIA “CEMETY”, reģistrācijas Nr. 40103618951, juridiskā adrese Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu nov., Latvija, LV-2133. Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, Jūs varat sazināties ar mums, rakstot uz info@cemety.lv, ka arī uz mūsu adresi.